ЛІТНЯ РЕЛІГІЄЗНАВЧА ШКОЛА

imageЦентр дослідження духовної культури та історичний факультет Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка організовують релігієзнавчу школу “Міжконфесійні відносини: історія і тенденції сучасних процесів в Україні”, яка відбудеться з 20 до 26 червня 2016 року на базі Марійського духовного центру «Зарваниця». Мета програми – глибше ознайомити учасників літньої школи з історією та сьогоденням релігійного життя в Україні, висвітлити основні аспекти діяльності церков і релігійних організацій на сучасному етапі, їх участь у суспільно-політичному, культурному й духовному житті українського соціуму.  

Проведенню літньої школи сприяють міська та обласна влади і Тернопільсько-Зборівська Архиєпархія Української Греко-Католицької Церкви.

Термін подання заявок – до 10 травня. Обов’язковою умовою для зарахування на навчання є підготовка наукового реферату. Теми зазначені на офіційному сайті ТНПУ. Учасниками літньої школи можуть стати студенти та учні дев’ятих, десятих та одинадцятих класів. Навчання у літній школі безкоштовне (включає в себе проживання та харчування). 
На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин. 

Опубліковано у Центр інформує. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>