“ТІ, ЩО ВІРНІ”

virniУ Тернополі 8 квітня (п’ятниця), о 19.00, у кінотеатрі «Палац кіно» імені Івана Франка (вул. Франка 8) презентують фільм “Ті, що вірні” про вихід УГКЦ з підпілля. Стрічка розповідає про те, як після насильної ліквідації у 1946 році вірні УГКЦ протягом 43 років зберігали свою віру у підпіллі.

Режисер фільму Валентин Дігтяренко, оператори: Єгор Бондаренко, Вадим Гончаренко, продюсер: Павло Казанцев. Виробництво: «Sсreen Media Ukraine» та «Живе production». Тривалість стрічки – 50 хвилин.

Прем’єрний показ фільму відбувся 18 березня в Києві, в Українському домі. Презентуючи стрічку «Ті, що вірні», Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відзначив, що цей фільм, який Церква хоче подарувати своїм вірним і українському суспільству, розповідає про силу Євангелія, про силу Божу, яка діяла в житті, у серцях людей, які вірили. «Ми згадуємо, – сказав Предстоятель, – трагічні роковини насильницького нищення нашої Церкви і часто вживаємо слово «ліквідація», але Божу силу не можна ліквідувати. Так само як і не можна ліквідувати віру справжніх християн. Назва цього фільму якраз і віддзеркалює ту силу, яка променіє з облич, постатей священиків, єпископів, монахів і монахинь переслідуваної Церкви».

 

Опубліковано у Без рубрики. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>