«Читання на Трьохсвятительській»

YermolУкраїнський Філософський фонд, Центр св. Климента «Спілкування та діалог культур», Кафедра філософії та релігієзнавства Національного Університету «Києво-Могилянська Академія», Центр «Практична філософія»  10–11 грудня 2013 року проводять ІІ Сковородинівський колоквіум («Читання на Трьохсвятительській») на тему: «Античні та середньовічні джерела філософії Сковороди».

(за адресою: Інститут філософії НАН України імені Г. С. Сковороди, Київ, вул. 4, Трьохсвятительська, к. 318)

 Предметом обговорення на колоквіумі мають стати античні й середньовічні контексти й джерела філософських діалогів Сковороди, поезій та листів, написаних грекою й латиною, перекладів, ремінісценцій коментарів. 40-1Особливу увагу передбачається приділити прямим чи імпліцитним посиланням філософа на античну міфологію досократиків (Піфагора та ін.), Платона, Плутарха, Цицерона, Біблію, Орігена, Плотіна, Григорія Богослова, Евагрія, Діонісія Ареопагіта, Максима Сповідника, ряд інших шанованих Сковородою античних і середньовічних авторів.

Передбачена публікація за матеріалами колоквіуму наукової збірки статей по античних та середньовічних джерелах філософії Сковороди. Статті подаються обсягом не більше 1 др. арк. (40 000 зн.). Посилання наводяться в квадратних дужках в тексті відповідно до порядкового номеру в списку літератури, що подається в кінці статті, після якого через кому вказується сторінка видання. Після списку літератури додається анотація українською й англійською мовою та мовою, якою написана стаття (крім укр. та англ. приймаються статті польською, італійською, російською і французькою мовами).

Для включення до Програми колоквіуму анотацію доповіді (укр. та англ. мовою загальним обсягом не більше 1 стор.) просимо надіслати до 15 жовтня 2013 року до Оргкомітету координатору проекту кандидату філософських наук Сирцовій Олені Миколаївні, e mail: elena.sirtsova@gmail.com

Під час колоквіуму заплановані презентації сковородинознавчих видань і проектів останніх років. Реєстрація учасників о 10 год. 10 грудня в к. 318. Початок засідання об 11 год. Регламент виступів 15 хв.  Проїзд і перебування в Києві оплачується за кошти учасників.

Опубліковано у Центр інформує. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>