Українська регіоніка у контексті діалогу культур

діалог8-9 листопада 2013 року в рамках VІ Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбудеться Всеукраїнська науково-теоретична конференція з міжнародною участю “Українська регіоніка у контексті діалогу культур: теоретичний та прикладний виміри”.

Конференцію організовують і проводять: Інститут культурології Національної академії мистецтв України, Інститут філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України, Українська асоціація культурологів.

Мета конференції: захід організується як комунікативний захід, що дозволить не тільки обмінятися науковими напрацюваннями та досвідом, але й налагодити зв’язки між представниками наукових, освітніх та громадських кіл.

До участі у конференції запрошуються представники зацікавленої громадськості, науковці, фахівці-практики, аналітики, викладачі вищих навчальних закладів, аспіранти, пошукачі.

З усіх питань, що стосуються інтернет-конференції, можна звертатись за електронною адресою dk_conf@ukr.net (Русаков Сергій)

Інформаційний лист про умови конференції  можна завантажити за адресою:

http://pgk.in.ua/images/stories/news/2013/pgk2013/regionika2013/ukr-regionika-v-konteksti-dialogy2013.pdf

Опубліковано у Центр інформує. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>