Клуб “Діалоги”

215Клуб “Діалоги” – об’єднання молодих релігієзнавців: аспірантів, магістрантів та студентів історичного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, створене у 2012 р.

Науковим куратором та ідейною натхненницею створення клубу є доктор історичних наук, професор Елла Володимирівна Бистрицька.

Установчими зборами клубу, що відбулись 17 вересня 2013 р., президентом клубу було обрано Уляну Безпалько – аспірантку кафедри стародавньої та середньовічної історії ТНПУ імені В.Гнатюка; віце-президентом – студента IV курсу історичного факультету Степана Прийдуна.

До складу президії “Діалогів” також входять студенти IV курсу Ольга Ревуцька, Олег Гринчук, Тетяна Гончарук та Руслан Куцик.

Основними напрямками діяльності клубу є: проведення науково-практичних конференцій, круглих столів та семінарів; дослідження наукових проблем релігієзнавчого характеру та публікація результатів досліджень у накових виданнях; організація освітньо-виховних заходів, екскурсійних поїздок, зустрічей із цікавими особистостями сучасного духовно-культурного простору України та закордону  тощо.

 

 

1 коментар до Клуб “Діалоги”

  1. Василь Лаба коментує:

    Можливо, комусь з релігієзнавців Вашого шановного клубу будуть цікавими мої дослідження “Літопис парафії Манаїв”, “Літопис парафії Гарбузів”, “Літопис парафії Лопушани”, “Літопис парафії Білокерниця та Оліїв”, які я видав за кілька попередніх років у Львові. Міг би зробити більше, але важко достукатися до громад. 90% листів з пропозиціями підготувати таке дослідження для тієї чи іншої громади пропадають безвісти. Можна легко співати душу тіло ми положим, але покласти 20-30 гривень за дослідження (видану книжку) люди ще не готові. Ці названі книжки є в двох наукових бібліотеках Львова і в названих громадах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>