Про нас

IMG_4754Координатор проекту – доктор історичних наук, професор Бистрицька Елла Володимирівна.

Як науковий керівник науково-дослідної лабораторії “Центр дослідження духовної культури”, вона здійснює  загальне керівництво роботою НДЛ, займається  плануванням роботи лабораторії, залученням до виконання науково-дослідних і творчих робіт професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів університету, а також працівників інших навчальних закладів, академічних і державних установ, представників громадських і  релігійних організацій.

я

Безпалько Уляна – адміністратор, головний редактор сайту. Президент  наукового клубу молодих релігієзнавців “Діалоги”. Виконує науково-дослідні і творчі задання в НДЛ, як аспірант, що працює над дисертаційним дослідженням, тематика якого відповідає науковому профілю лабораторії.

 

 

IMG_4713

 

 

Брегін Назарій – адміністратор сайту, магістрант історичного факультету. Працює над наповненням змістового контенту ресурсу,  бере активну участь у наукових заходах, що відбуваються в рамках діяльності НДЛ – конференціях, круглих столах тощо.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>