Бистрицька Елла Володимирівна

бистрицькаДоктор історичних наук, професор кафедри стародавньої та середньовічної історії Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка.

Вищу освіту здобула у Київському державному педагогічному університеті імені М. Драгоманова. За фахом – історик. У 2007 р. в Інституті філософії імені Г. Сковороди НАН України захистила дисертацію на здобуття ступеня доктора історичних наук.

З 1987 р. викладає в Тернопільському національному педагогічному університеті імені В.Гнатюка. Автор десятків наукових статей, підручників, навчально-методичних розробок, а також монографії на тему Східна політика Ватикану у контексті відносин Святого Престолу з Росією та СРСР (1878–1964 рр.)”. 

Член Української асоціації релігієзнавців. Займається вивченням діяльності Римо-католицької і Української греко-католицької церков.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>