«Методологічні засади і наступність релігієзнавчих досліджень в Україні»

Учасники конференції23 січня 2014 р. відбулася міжнародна науково-практична конференція «Методологічні засади і наступність релігієзнавчих досліджень в Україні». Конференція проходила в приміщенні Тернопільської обласної універсальної бібліотеки. До її організації, окрім Центру дослідження духовної культури Тернопілля, долучилися також Відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди НАНУ, Українська асоціація релігієзнавців та її обласна організація, Тернопільський національний технічний університет імені І.Пулюя, Тернопільський обласний осередок НТШ тощо.

Науковий форум розпочався зі вступного слова, виголошеного проф. Бистрицькою Е.В., в якому вона зупинилася на релігієзнавчій проблематиці у наукових здобутках тернопільських науковців, а також провела презентацію, присвячу пам’яті А.Гудими та Н.Гаврілової. Відтак розпочалося пленарне засідання конференції, під час якого виступили з доповідями почесні гості конференції, відомі українські релігієзнавці проф. Колодний А.М, проф. Филипович Л.О., проф. Яроцький П.Л. В цілому, в роботі конференції взяло участь понад 40 учасників, чиї доповіді були розподілені в межах роботи двох секцій. Виступи учасників характеризувалися актуальністю, науковою новизною та значною практичною цінністю. Завершилася конференція презентацією діяльності Центру дослідження духовної культури і молодіжного наукового клубу «Діалоги», котру провели Уляна Безпалько і Степан Прийдун.

 

Учасники конференціїМожна відзначити, що зазначений захід відбувся у жвавій і продуктивній атмосфері діалогу та взаємоповаги. Впродовж конференції учасники активно спілкувалися, обмінювалися думками і ділилися теоретичним і практичним досвідом, дискутували. За підсумками конференції планується видання фахового збірника наукових статей.

Інші коментарі про конференцію читайте на сайті часопису “20 хвилин” та на сайті RISU.

Tags: 

Додати новий коментар