Враження від УКУ. Або мотивація, що змінює вектор дій.

23лютого - чудова дата для того, щоб здійснити дещо спонтанну , але дуже очікувану поїздку до Львова в Український Католицький Університет. Вражень маса, за що спасибі Роману Назаруку, який приділив свій суботній ранок плідній розмові про усе , що потрібно для того, щоб втілювати в життя проекти, зокрема релігієзнавчого характеру. "Можливості в наших руках " - ось
ключова фраза зустрічі.Володимир Владика зазначив :" Що метою поїздки було налагодження зв'язків з дійсно компетентними людьми ( Роман Назарук, наприклад блискучий спеціаліст з ісламістики)
та майбутня співпраця з ними ". Додам, що зараз ми будуємо контактну мережу, та намагаємося дізнатися практично усе про те , як створити свій міжконфесійний молодіжний осередок. Теми для обговорення були різноманітні, хоча найбільше стосувалися соціально-культурних аспектів через призму релігійного сприйняття . Ще раз дякуємо за діалог та зелений чай, пану Роману. Направду, емоцій і вражень море, як і від закладу так і від нашого нового друга . Ще зустрінемося!
Привідкриємо занавіс, планується створення місцевої організації з новітнім та прогресивним підходом до роз'яснення та розуміння релігій.

Додати новий коментар