Доброта, ім’я тобі – Людина.

Ярмарка«Що є добро?» – питання, яке хвилює крізь гомін віків не одне покоління людей. І  ярмарка 2кожне століття привносило нові цінності та ідеали в розуміння добра.

Добро не є обов’язок,  високоморальна сутність його лежить в кожному із нас з перших днів нашого буття крізь буденність цього світу. Вивільнення добра  – є шляхом до істинного розуміння сенсу життя.

ХХІ століття – епоха інформаційного суспільства, прискореного науково – технічного прогресу, техногенної цивілізації, цивілізації, яка відсунула моральні принципи на другий план. Незважаючи на успіхи НТП та НТР, в світі панує бідність і несправедливість, кожна з яких раптово ламає долі не тільки окремих людей, а цілих поколінь. Саме тому в світі і повинно існувати добро, добро яке зароджується в серці кожної людини.

Всі живуть в світлі надії, надії на краще майбутнє, адже кожна людина варта більшого, це є стимулом для пошуку щастя кожним із нас. І тому ми не повинні забувати, що щастя як і добро можна дарувати тим хто його потребує. Особливо сповненими надії на добро є цикл зимових свят в християнському світі.

Напередодні дня Святого Миколая студенти та викладачі історичного факультету продовжили хорошу традицію – організували ярмарок, на якому всі бажаючі могли не лише поласувати широким асортиментом домашньої випічки, а також придбати новорічні сувеніри. ярмарка

Перший покупецьАкція мала на меті привернути увагу всіх небайдужих до проблем дітей-сиріт, щоб подарувати їм радість, вселити в серце надію на щасливе майбутнє і показати, що в світі існувало, існує  і буде надалі існувати добро.

Насамперед такими благодійними вчинками ми доводимо, що сучасне суспільство не є байдужим до таких болючих питань, як несправедливість та бідність. Здійснення таких вчинків є нашою відповіддю на запитання, що таке добро, і що означає бути Людиною. Адже доброта – це прояв істинного добра через людину. Саме в цьому і виявляється істинне призначення людини в цьому світі.

С.Прийдун, І. Штогрин

Додати новий коментар