У Зарваниці презентували книгу “Літургія підпільної церкви”

Презентована книгаПредставлення книги про богослужіння УГКЦ в часи підпілля відбулася 12 липня у Марійському духовному центрі Зарваниця. Видання отримало назву «Літургія підпільної Церкви», а упорядкував його отець-митрат Андрій–Іван Говера, докторант Папського східного інституту Рима (Італія).

Отець Андрій–Іван Говера підготував публікацію з нагоди 25-тиліття виходу УГКЦ з підпілля. На 202 сторінках можна знайти інтерв’ю, світлини, статті та спогади учасників підпілля. Додається також відео-диск, який містить унікальні фотографії живих свідків, можна почути їх голос, відчути їхні переживання від споминів, а також почути спів богослужінь, аудіо-файли яких вдалося віднайти.

“Хотілося, щоб читач відчув, як Церква молилася у підпіллі, почув голос та побачив тих людей, які пережили переслідування”, – сказав автор, коментуючи своє видання.

Ідея видати збірку виникла у автора під час праці над докторською дисертацією. Зафіксовані інтерв’ю із живими свідками катакомбної Церкви, віднайдені факти та документи, які можуть стати цікавими для ширшого кола читачів та істориків.

Прес-служба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії

Tags: 

Додати новий коментар